XXXI Niedziela Zwykła – 30.X.2022r.

 1. Bóg zapłać za ofiary do puszek na Światowy Dzień Misyjny. Zebraliśmy 538,5zł.
 2. Nabożeństwo Różańcowe. Dzisiaj o godz. 15.30 i jutro o godz. 17.30. Na Woli o godz. 16.00.
 3. We wtorek przypada 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. o godz. 9.00 i 12.00 a na Woli o 10.30. Wypominki o godz. 8.30 a na Woli o 10.00. Oddajemy cześć świętym i zmarłym z naszych rodzin głównie naszą modlitwą. Pamiętamy, że wieczne życie otrzymuję ci, którzy spożywają Ciało Jezusa. Pamiętajmy w tym dniu o udziale w Mszy św. w naszym kościele lub w innym, albo na cmentarzu podczas nawiedzania grobów naszych bliskich zmarłych. Od wtorku 1 do 8 listopada w można uzyskać odpust i ofiarować go za zmarłych przez nawiedzenie cmentarza i spełnienie zwykłych warunków.
 4. W środę 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. O godz. 17.30 modlimy się za naszych zmarłych podczas procesji w kościele i następnie podczas Mszy Św. Na Woli o godz. 16.00. Można uzyskać odpust i ofiarować go za zmarłych przez nawiedzenie własnego kościoła i odmówienie Modlitwy Pańskiej, Wyznania wiary i pozostałych warunków.
 5. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania z kl. I i starszych ponadpodstawowych w środę o godz. 19.00.
 6. I czwartek miesiąca. Msza Św. i nabożeństwo o powołania o godz. 18.00.
 7. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.00, Różaniec za zmarłych o godz. 18.00 i Msza Św. z Nabożeństwem o godz. 18.30. Na Woli spowiedź o godz. 15.00., Różaniec o godz. 15.30 i Msza Św. o godz. 16.00.
 8. I sobota miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00.
 9. Za tydzień w niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 będzie można uczestniczyć w Zaduszkach w wykonaniu dzieci ze szkoły.
 10. Na ostatnich ławkach są wystawione kartki na wypominki. Można jeszcze podawać wypisane kartki wypominkowe z wyraźnym zaznaczeniem czy mają to być wypominki roczne czy Oktawalne. Jeśli nie będzie oznaczenie, będę je wpisywał jako Oktawalne. Wypominki roczne – modlimy się w każdą niedzielę roku przed Mszą o godz. 9.00 różańcem a w czasie oktawalnych przez osiem dni od 1 listopada modlimy się różańcem a następnie są odprawiane Msze Św. w intencji zmarłych.
 11. W piątek wspominamy Św. Karola Boromeusza
 12. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul Długiej. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę następne rodziny z ul Długiej. Sugeruję okolice rodzin: Hertman, Mazur, Dudek.
 13. Polecam tygodnik „Niedziela” z dodatkiem. Cena 10zł.
 14. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
 15. Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
 16. Dzieci zapraszam po ziarenka do zakrystii.

Proboszcz