II Niedziela Zwykła – 15.I.2023r.

  1. Wczoraj odbyło się wspólne śpiewanie kolęd i koncert artystów p. Jajkiewicz i artystów z naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękuję za udział w tym wydarzeniu. Dziękuję szczególnie Sołtysowi p. Arkadiuszowi Kupczykowi i całemu Sołectwu oraz Stowarzyszeniu „ Dlaczego Nie?” za zabezpieczenie finansowe tego wydarzenia. Dziękuję za obsługę dźwiękową – p. Robert Mazur,, filmową – p. Grzegorz Mach i inne formy organizacji. Dziękuję wszystkim osobom występującym na naszym wydarzeniu oraz wszystkim uczestnikom kolędowania.
  2. W ostatnią niedzielę 29 stycznia odbędzie się wspólne kolędowanie na Mszy Św. o godz. 12.00 i koncert po Mszy Św. w wykonaniu zespołu „Szyżka Band”. Zapraszam też i na to wydarzenie.
  3. Trwa wizyta kolędowa. Z programem można zapoznać się z tablicy ogłoszeń lub ze strony internetowej. Jeśli zaproponowany termin nie odpowiada Państwu, bardzo proszę o kontakt telefoniczny, mailowy lub po Mszy Św. w zakrystii o ustalenie odpowiadającej daty.
  4. Mamy ogrzewany kościół. Jeśli ktoś ma życzenie uczestniczyć w kosztach ogrzewania, to bardzo proszę podawać ofiary w podpisanych kopertach na tacę lub przekazywać bezpośrednio.
  5. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul Długiej. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę następne rodziny z ul Długiej. Sugeruję okolice rodzin: p. Michalak, Szczypiór, Kaderzawek.
  6. W Woli Hankowskiej zostały wymienione drzwi do zakrystii. Cena z osadzeniem 1648zł.
  7. Polecam tygodnik „Niedziela” z dodatkiem. Cena 10zł.
  8. Dzieci zapraszam po ziarenka do zakrystii.
  9. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.

Proboszcz

Program Wizyty kolędowej: Wierzchowisko 2023r.

 

Poniedziałek – 16.I.

17.00 W. Złota, Jemiołowa

 

Wtorek  – 17.I.

17.00 W. Br. Alberta 61 ( Sikorscy) – 1 (Korycka), Osiedlowa 1 (Dobrowolscy) – do Słonecznej

 

Środa – 18.I.

17.00 W. Osiedlowa 35/37 – 102 (Bartnik)

 

Czwartek – 19.I.

17.00 W. Osiedlowa 103 (Stępień) – 169 (Kielasińscy)

 

Jeśli podane terminy są kolizyjne, bądź pominąłem jakąkolwiek rodzinę, bardzo proszę o indywidualne umówienie wizyty duszpasterskiej na konkretny termin z ks. Proboszczem lub z ministrantami. Można umawiać się telefonicznie. nr tel. 34-3287197 Proszę nagrać się na sekretarkę, podając numer telefonu. Oddzwonię. Ks. Proboszcz.

www.parafia.wierzchowsko.pl                   kancelaria@parafia.wierzchowisko.pl