Święto Chrztu Pańskiego – 8.I.2022r.

  1. Dzisiaj przypada Niedziela Chrzty Pańskiego. Kończymy okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra rozpoczyna się okres zwykły w ciągu roku. Kolędy do 2 lutego – Święta Ofiarowania Pańskiego.
  2. Dzisiaj możemy uczestniczyć w jasełkach w wykonaniu dzieci z naszej szkoły po Mszy Św. o godz. 12.00.
  3. W sobotę 14 stycznia od godz. 17.00 planujemy wspólne śpiewanie kolęd i koncert artystów p. Jajkiewicz i artystów z naszej parafii. Bardzo proszę zaplanować sobie czas na udział w tych wydarzeniach.
  4. Trwa wizyta kolędowa. Z programem można zapoznać się z tablicy ogłoszeń lub ze strony internetowej. Jeśli zaproponowany termin nie odpowiada Państwu, bardzo proszę o kontakt telefoniczny, mailowy lub po Mszy Św. w zakrystii o ustalenie odpowiadającej daty.
  5. Mamy ogrzewany kościół. Jeśli ktoś ma życzenie uczestniczyć w kosztach ogrzewania, to bardzo proszę podawać ofiary w podpisanych kopertach na tacę lub przekazywać bezpośrednio.
  6. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul Długiej. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę następne rodziny z ul Długiej. Sugeruję okolice rodzin: p. Nocuń, Szelka, Malinowscy.
  7. Polecam tygodnik „Niedziela” z dodatkiem. Cena 10zł.
  8. Dzieci zapraszam po ziarenka do zakrystii.
  9. Spotkanie chóru dzisiaj po Mszy Św. wieczornej o godz. 17.00.

Proboszcz