XIV Niedziela Zwykła – 3.VII.2022r.

1. I czwartek miesiąca. Msza Św. i nabożeństwo o powołania o godz. 8.00.
  2. Od tego tygodnia wprowadzane są dwie Msze Św. o godz. 8.00. We wtorki i czwartki. W czasie okresu wakacyjnego sprawdzimy z jakim przyjęciem się spotkają.
  3. We wtorek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w piątek św. Jana z Dukli
  4. Dziękuję za wpłaty na konto parafialne bądź wrzucanie na tacę o kopertach na spłatę przeprowadzonych prac wokół kościoła. Musimy wypłacić za prace. Dziękuję za dotychczasowe wpłaty i proszę o dalszą wrażliwość na potrzeby wspólnoty.
  5. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Nowej. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę rodziny z ul. Cichej i Wesołej.
  6. Powoli przygotowujemy się do Święta Dziękczynienia i do festynu parafialnego, które odbędą się w I niedzielę, 4 września.
  8. Zapowiedzi:

Mateusz Cyran, 2001r., kawaler, Częstochowa