Niedziela Biblijna – 1.V.2022r.

 1. Bóg zapłać za ofiary do puszek na „Dzień Dobra”. Zebrano 372,15zł.
 2. Dzisiaj przypada Niedziela Biblijna i rozpoczyna się tydzień Biblijny.
 3. Dzisiaj rozpoczyna się miesiąc maj i Nabożeństwa Majowe. Zapraszam na nabożeństwo po Mszy Św. o godz. 16.00 a na Woli o godz. 10.00, a wciągu tygodnia codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Na Woli Hankowskiej przed Mszą Św. Zapraszam szczególnie dzieci i młodzież z rodzicami.
 4. W najbliższy wtorek 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze Św. o godz. 9.00 i 12.00 a na Woli o godz. 10.30. Zapraszam również na Uroczystości Jasnogórskie.
 5. Za tydzień w IV niedzielę wielkanocną 8 maja przypada Niedziela Dobrego Pasterza. Z tej racji odpust w naszej parafii. Sumistą i kaznodzieją będzie ks. mgr Michał Cichoń – Prefekt Niższego Seminarium Duchownego. Bardzo proszę przygotować procesję.
 6. I czwartek miesiąca. Msza Św. i nabożeństwo o godz. 18.00.
 7. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.00 i Msza Św. z nabożeństwem i majówką o godz. 18.00. Na Woli spowiedź o godz. 15.30 i Msza Św. o godz. 16.00.
 8. I sobota miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo Fatimskie z procesją ze świecami wokół kościoła o godz. 18.00.
 9. W poniedziałek przypada wspomnienie Św. Atanazego, w środę Św. Floriana, w piątek Święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba
 10. Dziękuję za wpłaty na konto parafialne bądź wrzucanie na tacę o kopertach na spłatę prowadzonych prac wokół kościoła. Musimy wypłacić za prowadzone prace. Brakuje nam ok. 32tys. Zł. Dziękuję za dotychczasowe wpłaty i proszę o dalszą wrażliwość na potrzeby wspólnoty.
 11. Dziękuję za wysprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Połanieckiej, Krótkiej, Kasztanowej i Br. Alberta. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę następne rodziny z ul. Br. Alberta – górna część.
 12. Polecam tygodnik „Niedziela”.
 13. Dzieci zapraszam po odbiór „Ziarenek”.
 14. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
 15. Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
 16. Zapowiedzi przedślubne:

Patryk Kweczke, 1994r., kawaler, Wierzchowisko

Barbara Kazik, 1989r., panna, Cykarzew Północny

Zapowiedź 1

 

Proboszcz