II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 2.I.2022r.

 1. Bóg zapłać za ofiary do puszek które składaliście w ostatnią niedzielę na uczelnie katolickie. Zebraliśmy 367zł.
 2. W najbliższy czwartek przypada 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego. Na każdej Mszy Św. poświęcenie kredy, kadzidła i złota. Zbiórka do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.
 3. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.00 i Msza Św. z Nabożeństwem o godz. 18.00. Na Woli spowiedź o godz. 15.30 i Msza Św. o godz. 16.00.
 4. W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego. Ostatnia niedziela okresu Bożego Narodzenia. Kolędy śpiewamy do 2 lutego.
 5. W dwa tygodnie w niedzielę 16 stycznia po Mszy Św. o godz. 12.00 będziemy mogli uczestniczyć w koncercie – przedstawieniu ”Zespołu Dobrych Uczynków”. Będą w nim brali m.in. pracownicy Starostwa Powiatowego. Zapraszam.
 6. Za trzy tygodnie po Mszy Św. o godz. 12.00 odbędą się w naszym kościele jasełka w wykonaniu dzieci z naszej szkoły.
 7. Ze względu na kontuzję ks. Proboszcza został zmieniony program kolędowania który można prześledzić na stronie internetowej parafii. W tygodniu wizyta będzie tylko w sobotę.
 8. Mamy ogrzewany kościół. Jeśli ktoś chce uczestniczyć w kosztach ogrzewania to bardzo proszę wrzucać ofiary w podpisanych kopertach na tacę.
 9. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinom z ul. Szkolnej – części środkowej. Na przyszły tydzień bardzo proszę o przygotowanie kościoła na niedzielę następne rodziny z ul. Szkolnej – część górna.
 10. Polecam tygodnik „Niedziela”.
 11. Dzieci zapraszam po odbiór „Ziarenek”.
 12. Jest nowy kalendarz parafialny na 2022r. Zachęcam do zabierania, gdyż zawarte są w nim istotne informacje z życia naszej parafii.

Proboszcz