Niedziela Miłosierdzia Bożego – 24.IV.2022r.

 1. Bóg zapłać za ofiary do puszek w Poniedziałek Wielkanocne na KUL. Zebrano 538zł.
 2. Dzisiaj przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po mszy św. o godz. 1600 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zbiórka do puszek z okazji Dnia Dobra dla „Caritas”. Z okazji tego dnia Caritas organizuje piknik na placu Caritas przy ul. Ogrodowej od godz. 15.00. Rozpoczyna się „Tydzień Miłosierdzia”.
 3. Za tydzień przypada Niedziela Biblijna i rozpoczyna się tydzień Biblijny.
 4. Za tydzień w niedzielę rozpoczyna się miesiąc maj i Nabożeństwa Majowe. Zapraszam na nabożeństwo po Mszy Św. o godz. 16.00 a na Woli o godz. 10.00.
 5. Z dwa tygodnie w IV niedzielę wielkanocną 8 maja przypada Niedziela Dobrego Pasterza. Z tej racji odpust w naszej parafii. Sumistą i kaznodzieją będzie ks. mgr Michał Cichoń – Prefekt Niższego Seminarium Duchownego. Bardzo proszę przygotować procesję.
 6. Zapraszam na spotkanie rodziców dzieci I-szo komunijnych w czwartek na godz. 19.00 w salce przyparafialnej.
 7. W poniedziałek przypada Święto Św. Marka Apostoła, we wtorek Uroczystość Św. Wojciecha – głównego patrona Polski, w piątek Święto Św. Katarzyny Sjeneńskiej
 8. Dziękuję za wpłaty na konto parafialne bądź wrzucanie na tacę o kopertach na spłatę prowadzonych prac wokół kościoła. Musimy wypłacić za prowadzone prace. Brakuje nam 33 tys. Zł. Dziękuję za dotychczasowe wpłaty i proszę o dalszą wrażliwość na potrzeby wspólnoty.
 9. Dziękuję za wysprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Ogrodowej i Leszczynowej. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę następne rodziny z ul. Połanieckiej, Krótkiej, Kasztanowej i Br. Alberta.
 10. Polecam tygodnik „Niedziela”.
 11. Dzieci zapraszam po odbiór „Ziarenek”.
 12. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
 13. Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
 14. Zapraszam do zabierania nowego numeru „Dobrych Nowin”.

 

Proboszcz