Zmartwychwstanie Pańskie – 17.IV.2022r.

 1. Dzisiaj przeżywamy dzień Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. o godz. 600,9.00, 1200 i 1600 a na Woli o godz. 1030. Osiem pierwszych dni obchodzimy jako Uroczystości Pańskie.
 2. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. Jak w każdą niedzielę. Zbiórka do puszek na KUL. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
 3. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po mszy św. o godz. 1600 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zbiórka do puszek z okazji Dnia Dobra dla „Caritas”. Z okazji tego dnia Caritas organizuje piknik na placu Caritas przy ul. Ogrodowej od godz. 15.00. Rozpoczyna się „Tydzień Miłosierdzia”
 4. Serdecznie dziękuję za wielkie zaangażowanie w przygotowaniu Świąt: Za liczny udział w liturgii Niedzieli Palmowej, za urządzenie Grobu Pańskiego – p. Magdzie Bałdys p. Magdzie Pacuda i wielu innym, za przygotowanie Ciemnicy, p. Organiście, paniom przygotowującym świątynię na poszczególne dni, p. Irenie, Halinie i wielu innym, paniom i panom którzy byli zawsze gotowi do pracy, ministrantom – p. Tomkowi za przygotowanie Służby Ołtarza, Wojownikom Maryi, za przygotowanie procesji i wszystkim biorącym udział w Triduum.
 5. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary na: Caritas – koperty na Dom Samotnej Matki, paschaliki, ofiary na kwiaty, na ogrzewanie kościoła, dla bardziej potrzebujących uchodźców wojennych z Ukrainy.
 6. Dziękuję za Waszą obecność na obchodach Triduum i w czasie adoracji. Bóg zapłać!
 7. Dziękuję za wpłaty na konto parafialne bądź wrzucanie na tacę o kopertach na spłatę prowadzonych prac wokół kościoła. Musimy wypłacić za prowadzone prace. Brakuje nam ponad 30tys. Zł. Dziękuję za dotychczasowe wpłaty. Dziękuję za ofiary na otoczenie kościoła podczas poświęcenia pokarmów. Zebraliśmy 5193,42zł.
 8. Dziękuję za wysprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Kolorowej i Jagodowej. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę następne rodziny z ul. Ogrodowej i Leszczynowej.
 9. Polecam tygodnik „Niedziela”.
 10. Dzieci zapraszam po odbiór „Ziarenek”.
 11. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
 12. Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00.