Wniebowstąpienie Pańskie – 16.V.2021r.

1. Dzisiaj wypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Przypominam o obowiązku przyjęcia Komunii Świętej w okresie Wielkanocnym. Czas ten kończy się niedzielą Trójcy Świętej.
  3. Spotkanie dzieci chcących uczcić rocznicę przyjęcia I Komunii Świętej odbędzie się w poniedziałek o godz. 16.40 w kościele. Bardzo proszę o przyniesienie ziarenek i książeczek do nabożeństwa z wpisanymi zaświadczeniami o I piątkach miesiąca.
  4. Zapraszam kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z kl. VIII i I ponadpodstawowych na spotkanie we wtorek na godz. 19.15.
  5. Zapraszam do udziału w nabożeństwach majowych. Zapraszam zawsze po Mszy Św. o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy Św. o godz. 16.00.
  6. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinom z ul. Długiej – pp. Bareła i Walczak. Na przyszły tydzień bardzo proszę o wysprzątanie kościoła rodziny z ul. Długiej – pp. Stęplewscy i Bawor.
  7. Zapraszam dzieci do zakrystii po odbiór „Ziarenek”.
  9. Zapowiedzi:

Tomasz Tomczak, 1988r., kawaler, Częstochowa