Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 21.V.2023r.

1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  3. Za tydzień w niedzielę na Mszy Św. o godz. 12.00 odbędzie się uroczystość I Komunii Świętej. 36 dzieci po raz pierwszy przyjmie Jezusa Eucharystycznego.
  4. Przypominam o przyjęciu Komunii Świętej Wielkanocnej. Cas mamy do Niedzieli Trójcy Świętej.
  5. Trwają nabożeństwa majowe zawsze po Mszy Św. a w niedziele po Mszy Św. o godz. 16.00. Zapraszam szczególnie dzieci i młodzież.
  6. W środę wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych i w piątek św. Filipa Neri.
  7. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul Długiej. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę następne rodziny z ul Długiej. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni i całego otoczenia rodziców dzieci przystępujących do I Komunii św.
  8. 8 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Przygotowujemy się już do tej Uroczystości opracowując ołtarze. W tym roku w Wierzchowisku procesja pójdzie w kierunku Woli Kiedrzyńskiej jak w 2019r. dlatego proszę o przygotowanie ołtarzy w okolicach: 1 – przy posesji p. Michalaków, 2 -przy kapliczce, 3- przy krzyżu i 4- w okolicach p. Skoczylasów. Na Woli Hankowskiej pójdziemy w kierunku Czarnego Lasu jak w 2020r., dlatego proszę o przygotowanie ołtarzy w okolicach: 1 – mieszkańcy z okolic pp. Jędryszczak, Luks 2. W okolicach p. Nowak, Marchewka 3. W okolicy pp. Liszaj i 4. W okolicy pp. Muras – koniec ulicy.
  10. Dzieci zapraszam po ziarenka do zakrystii.
  12. Zapowiedzi:

Rafał Pogodziński, 1990r., kawaler, Wola Hankowska