VI Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 14.V.2023r.

  1. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. Trwają nabożeństwa majowe zawsze po Mszy Św. a w niedziele po Mszy Św. o godz. 16.00. Zapraszam szczególnie dzieci i młodzież.
  3. We wtorek przypada Święto Św. Andrzeja Boboli
  4. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul Długiej. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę następne rodziny z ul Długiej. Sugeruję okolice rodzin: Bugara, Karoń, Kucharscy.
  5. 8 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Przygotowujemy się już do tej Uroczystości opracowując ołtarze. W tym roku w Wierzchowisku procesja pójdzie w kierunku Woli Kiedrzyńskiej jak w 2019r. dlatego proszę o przygotowanie ołtarzy w okolicach: 1 – przy posesji p. Michalaków, 2 -przy kapliczce, 3- przy krzyżu i 4- w okolicach p. Skoczylasów. Na Woli Hankowskiej pójdziemy w kierunku Czarnego Lasu jak w 2020r., dlatego proszę o przygotowanie ołtarzy w okolicach: 1 – mieszkańcy z okolic pp. Jędryszczak, Luks 2. W okolicach p. Nowak, Marchewka 3. W okolicy pp. Liszaj i 4. W okolicy pp. Muras – koniec ulicy.
  6. Polecam tygodnik „Niedziela” z dodatkiem. Cena 10zł.
  7. Dzieci zapraszam po ziarenka do zakrystii.
  8. Spotkanie chóru w środę o godz. 19.00.

Proboszcz