I Niedziela Wielkiego Postu – 18.II.2024r.

1. Bóg zapłać za ofiary do puszek, które składaliście w Środę Popielcową na dzieci i kobiety – ofiary wojny na Ukrainie. Zebrano 332zł.
  2. W najbliższy czwartek zapraszam na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Na godz. 19.00.
  3. Za tydzień Niedziela pomocy Kościołowi w świecie – zbiórka do puszek na pomoc polskim misjonarkom i misjonarzom.
  4. W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszam na rozważania Drogi Krzyżowej o godz. 17.30 a na Woli o godz. 16.00. Zapraszam szczególnie dzieci i młodzież.
  5. W niedziele Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.45. Na Woli przed Mszą św. o godz. 10.00.
  6. Zachęcam do kupowania paschalików. Cena 10zł.
  7. W czwartek przypada Święto Katedry Św. Piotra Apostoła.
  8. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Osiedlowej 35/37 do 103. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodziny z ul. Osiedlowej od strony ul. Żonkilowej.
  9. Mamy ogrzewany kościół. Jeśli ktoś chce uczestniczyć w kosztach ogrzewania to proszę o ofiary na tacę w podpisanych kopertach.
  12. Dzieci zapraszam do zakrystii po ziarenka.
  13. Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
  14. Do 21 lutego (środa) można składać elektrośmieci na parkingu po prawej stronie – jak się wjeżdża na plac kościelny. Proszę nie składać na trawniku ale obok na utwardzonej stronie tam gdzie stają samochody. Odbiór elektrośmieci 22 lutego.