VI Niedziela Zwykła – 11.II.2024r.

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
  2. Środa Popielcowa. Rozpoczynamy Wielki Post od uczestnictwa we Mszy św. o godz. 11.00 i 18.00, a na Woli o 16.00. Na wszystkich Mszach św. posypanie głów popiołem. Przypominam, że w środę popielcową obowiązuje nas post ścisły.
  3. Od Środy Popielcowej do I niedzieli Wielkiego Postu kwartalne dni modlitw o ducha pokuty.
  4. W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszam na rozważania Drogi Krzyżowej o godz. 17.30 a na Woli o godz. 16.00. Zapraszam szczególnie dzieci i młodzież.
  5. W niedziele Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.40. Na Woli przed Mszą św. o godz. 10.00.
  6. Za udział w nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  7. Dziękuję za ofiary na rzecz dzieł materialnych przy naszej świątyni składane w kopertach z zaproszeń lub wpłacane na konto bankowe.
  8. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Osiedlowej od nr 1 do 30. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodziny z ul. Osiedlowej 35/37 do 103.
  9. Mamy ogrzewany kościół. Jeśli ktoś chce uczestniczyć w kosztach ogrzewania to proszę o ofiary na tacę w podpisanych kopertach.
  12. Dzieci zapraszam do zakrystii po ziarenka.
  13. Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
  14. Do 21 lutego (środa) można składać elektrośmieci na parkingu po prawej stronie – jak się wjeżdża na plac kościelny. Proszę nie składać na trawniku ale obok na utwardzonej stronie tam gdzie stają samochody. Odbiór elektrośmieci 22 lutego.