IX Niedziela Zwykła – 2.VI.2024r.

1. Dzisiaj o godz. 12.00 dzieci będą obchodzić pierwszą rocznicę przyjęcia Komunii Świętej.
  2. Bóg zapłać za udział w Uroczystości Bożego Ciała. Dziękuję całej asyście i wszystkim, którzy organizowali i budowali poszczególne ołtarze
  3. W najbliższy czwartek – 6 czerwca – Oktawa Uroczystości Bożego Ciała. Msza Św. O godz. 18.00 a na Woli o godz. 16.00. Na każdej Mszy Św. Błogosławieństwo dzieci. Uprzejmie proszę, aby te rodziny, które budowały ołtarze, uczyniły to również w Oktawę. Pierwszy ołtarz przy krzyżu, drugi przy wjeździe na plac festynowy, trzeci po drugiej stronie placu i czwarty po drugiej stronie wjazdu na plac kościelny.
  4. I czwartek miesiąca. Nabożeństwo o powołania podczas procesji.
  5. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.30 i Msza św. Z nabożeństwem o godz. 18.00. Na Woli spowiedź o godz. 16.15 i Msza Św. O godz. 16.30.
  6. Za tydzień zbiórka do puszek na archidiecezjalne uczelnie katolickie.
  7. Trwa miesiąc czerwiec i nabożeństwa czerwcowe zawsze po Mszy św. O godz. 18.00 a w niedziele po Mszy św. O godz. 16.00. Na Woli pół godziny przed Mszą św.
  8. W poniedziałek wspomnienie Św. Karola Lwangi i Towarzyszy, w środę Św. Bonifacego, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  9. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzicom dzieci rocznicowych. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodziny z ul. Długiej – pp. Pochwat, Kustal i Bałdys.
  12. Dzieci zapraszam do zakrystii po ziarenka.
  13. Zapowiedzi:

Jakub Ruszczyk, 1997r., Przedbórz