BOŻE CIAŁO

W czwartek 30 maja zapraszamy Chrystusa na nasze ulice, do naszych domów. Prosimy by nam błogosławił. Otwieramy nasze serca by nam królował. Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie. Msza Święta odbędzie się o godzinie 12.00 i po niej procesja na osiedle za szkołą. Pan Jezus zatrzyma się się w następujących miejscach: I – w okolicach ul. Parkowej, Brzoskwiniowej, Wiśniowej i Brzozowej. II – ul. Tęczowa – od ul. Szkolnej, Świerkowa, Sosnowa, Leśna, Berberysowa. III – Modrzewiowa, Lipowa, Czereśniowa, Wrzosowa, Tęczowa – od Br. Alberta. IV – Br. Alberta, Ogrodowa, Olchowa, Kolorowa, Jagodowa, Akacjowa, Leszczynowa.

Na Woli Hankowskiej rozpoczynamy nasze uroczystości Mszą Świętą o godzinie 9.00. Następnie Pan Jezus zatrzyma się w następujących miejscach: I na ul. Leśnej, II w okolicy p. Najman, III w okolicy p. Pogodzińskich i IV p. Szczypior