Uroczystość Najświętszej Trójcy – 26.V.2024r.

1. Dzisiaj ostatni dzień przyjęcia Komunii Świętej Wielkanocnej.
  2. Dzisiaj 23 dzieci przyjmie pierwszy raz Komunię Świętą. Uroczysta Msza Św. O godz. 12.00. Podarunkiem dzieci i ich rodzin jest zafundowanie kolejnych prac przy upiększaniu naszej świątyni. Za złożone ofiary została uporządkowana i zorganizowana rabatka po prawej stronie od wjazdu na plac kościelny. Na te cele rodzice dzieci złożyli ofiarę w wysokości 3450zł. Serdecznie dziękuję za troskę.
  3. W sobotę jedziemy z pielgrzymką do Leśniowa, Św. Anny i Gidel.
  4. W najbliższy czwartek – 30 maja przypada Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. W tym roku proponuję aby Pan Jezus nawiedził ulice za szkołą. I tak proponuję następujące ołtarze: I – w okolicach ul. Parkowej, Brzoskwiniowej, Wiśniowej i Brzozowej. II – ul. Tęczowa – od ul. Szkolnej, Świerkowa, Sosnowa, Leśna, Berberysowa. III – Modrzewiowa, Lipowa, Czereśniowa, Wrzosowa, Tęczowa – od Br. Alberta. IV – Br. Alberta, Ogrodowa, Olchowa, Kolorowa, Jagodowa, Akacjowa, Leszczynowa. Na Woli pójdziemy w tym roku w kierunku ul. Dworskiej i proponuję następujące miejsca ołtarzy: I na ul. Leśnej, II w okolicy p. Najman, III w okolicy p. Pogodzińskich i IV p. Szczypior.
  5. I sobota miesiąca. Msza Św. I Nabożeństwo Fatimskie z procesją ze świecami wokół kościoła o godz. 18.00.
  6. Za tydzień w niedzielę rocznica I Komunii Świętej. Dzieci z klasy IV zapraszam na spotkanie – próbę w środę na godzinę 19.00.
  7. Bóg zapłać za wsparcie kombatanta – inwalidę wojennego p. Antoniego Wiącka, ofiarami do puszek. Zebraliśmy 921,21zł. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  8. Trwa miesiąc maj i nabożeństwa majowe zawsze po Mszy św. O godz. 18.00 a w niedziele po Mszy św. O godz. 16.00. Na Woli pół godziny przed Mszą św. Od soboty rozpoczynamy Nabożeństwa czerwcowe.
  9. W środę wspomnienie Św. Urszuli Ledóchowskiej, w piątek Święto Nawiedzenia NMP, w sobotę wspomnienie św. Justyna.
  10. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzicom dzieci I-komunijnych. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodziców dzieci rocznicowych.
  13. Dzieci zapraszam do zakrystii po ziarenka.
  14. Zapowiedzi:

Michał Respondek, 2001r., kawaler, Kuźnica Kiedrzyńska