XVI Niedziela Zwykła – 18.VII.2021r.

  1. Od dzisiaj rozpoczyna się 22 Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa. Dziękujemy Bogu za bezpieczne podróże i zachęcam do ofiarowania 1 grosza za przejechany 1 km na pomoc misjonarzom. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  2. Za tydzień w niedzielę poświęcenie pojazdów mechanicznych po każdej Mszy Św.
  3. W czwartek Święto Św. Marii Magdaleny, w piątek Św. Brygidy i w sobotę wspomnienie Św. Kingi.
  4. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinom z ul. Długiej: pp. Puchała, Puchała, Siwy. Na przyszły tydzień bardzo proszę o przygotowanie kościoła na niedzielę rodzinę mającą uroczystość ślubną.
  5. Polecam tygodnik „Niedziela”.
  6. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
  7. Za tydzień w niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 godzina Adoracji Najświętszego Sakramentu.

 

Proboszcz