Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 26.XI.2023r.

1. Dzisiaj przypada Niedziela Chrystusa Króla – ostatnia niedziela przed adwentem.
  2. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 12.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Sercu Jezusa.
  3. Bóg zapłać za ofiary do puszek na Nuncjaturę Apostolską. Zebraliśmy 214,14zł.
  4. W najbliższy czwartek – 30 listopada o godz. 19.00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  5. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.30 i Msza Św. z nabożeństwem o godz. 18.00. Na Woli spowiedź o godz. 16.15 i Msza Św. o godz. 16.30.
  6. I sobota miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się okres adwentu.
  8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na paczki od św. Mikołaja. Za tydzień w środę 6 stycznia zaprosimy wszystkie dzieci na spotkanie ze św. Mikołajem.
  9. W czwartek Święto Św. Andrzeja Apostoła
  10. Dziękuję za ofiary na rzecz dzieł materialnych przy naszej świątyni składane w kopertach z zaproszeń lub wpłacane na konto bankowe.
  11. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Połanieckiej, Krótkiej, Kasztanowej i br. Alberta – od strony Wierzchowiska. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodziny z ul. Brata Alberta – górna część.
  12. Na Woli Hankowskiej zostały zakupione dwa termowentylatory – 220zł.
  14. Zachęcam do zabierania kalendarza na przyszły rok. Są tam zamieszczone podstawowe informacje o najbliższym roku duszpastersko liturgicznym w naszej parafii.
  16. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
  17. Dzieci zapraszam do zakrystii po ziarenka.