XXXIII Niedziela Zwykła – 19.XI.2023r.

1. Dzisiaj o godz. 16.00 odbędzie się udzielenie Sakramentu Bierzmowania dla naszej młodzieży. Bierzmowanych będzie 17 osób. Gościem i Szafarzem Sakramentu będzie ks. Bp Antoni Długosz. Darem młodzieży bierzmowanej są dwa banery z hasłem przyszłego roku duszpasterskiego.
  2. Dzisiaj po wszystkich Msza Św. zbiórka do puszek na Nuncjaturę Apostolską.
  3. Za tydzień w Niedziela Chrystusa Króla – ostatnia niedziela przed adwentem.
  4. W poniedziałek wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, we wtorek Ofiarowania NMP, w środę Św. Cecylii i w piątek Św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy
  5. Dziękuję za ofiary na rzecz dzieł materialnych przy naszej świątyni składane w kopertach z zaproszeń lub wpłacane na konto bankowe.
  6. Dziękuję za wysprzątanie kościoła kandydatów do Sakramentu Bierzmowania . Bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodziny z ul. Połanieckiej, Krótkiej, Kasztanowej i br. Alberta – od strony Wierzchowiska.
  7. Na Woli Hankowskiej została odnowiona – wyzłocona monstrancja – 1500zł.
  9. Zachęcam do zabierania „Dobrych Nowin”.
  11. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
  12. Dzieci zapraszam do zakrystii po ziarenka.
  13. W piątek 17 listopada zmarł pierwszy Proboszcz naszej Parafii – ks. Sławomir Masłowski. Eksporta w poniedziałek o godz. 19.30 i pogrzeb we wtorek o godz. 13.00 w Krzepicach. Wyjazd autobusem spod kościoła w Wierzchowisku o godz. 11.30. Uprzejmie proszę o zgłaszanie chęci wyjazdu na pogrzeb. – Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…