II Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 16.IV.2023r.

1. Bóg zapłać za Wasze ofiary do puszek na KUL. Zebraliśmy 609,5zł.
  2. Dzisiaj przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po mszy św. o godz. 1600 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Rozpoczyna się 79 Tydzień Miłosierdzia. Zbiórka do puszek dla „Caritas” na sfinansowanie pobytu ukraińskich dzieci w „Świętej Puszczy” w Olsztynie.
  3. Próba dzieci przed pierwszą Komunią Świętą jutro w poniedziałek o godz. 16.00.
  4. Spotkanie rodziców komunijnych jutro o godz. 16.00 w salce.
  5. W piątek rozpoczynają się rekolekcje ewangelizacyjne dla rodzin. Potrwają do niedzieli. Oczekuję na zgłoszenia chcących wziąć udział.
  6. Za dwa tygodnie przypada nasz odpust parafialny. Uroczysta Msza Św. odpustowa o godz. 12.00.
  7. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul Długiej. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę następne rodziny z ul Długiej. Sugeruję okolice rodzin: Gołda, Michalak, Barczak.
  9. Dzieci zapraszam po ziarenka do zakrystii.