XXVII Niedziela Zwykła – 6.X.2024r.

1. Bóg zapłać za ofiary na ofiary powodzi. Zebrano 2041zł.
  2. Jutro w poniedziałek młodzież z naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania w parafii NMP Różańcowej w Kościelcu.
  3. Zapraszam młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania z klasy VII na czwartek na godz. 19.00.
  4. W sobotę 12 października odbędzie się dzień skupienia dla Rad Duszpasterskich na Jasnej Górze. Chętnych do udziału w tym dniu zapraszam do kontaktu.
  5. Za tydzień w niedzielę przypada XXIV Dzień Papieski i zbiórka do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Zbiórkę przeprowadzi młodzież z klas VIII.
  6. Zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe. Zapraszam na modlitwę dzieci – w szczególności przed I Komunią Św., młodzież i dorosłych. W ciągu tygodnia najczęściej o godz. 17.30 a w niedziele o godz. 16.45. Na Woli przed Mszą Św. A w niedziele o godz. 10.00 i w ciągu tygodnia pół godziny przed Mszą Świętą.
  7. Dziękuję za ofiary składane okazji przyjęcia zaproszenia na Uroczystości Święta Dziękczynienia i Festynu Parafialnego.
  8. Zostały już wystawione karki do wypisywania imion i nazwisk zmarłych za których będziemy się modlić w wypominkach rocznych ( w każdą niedzielę przed Mszą Św. o godz. 9.00 i o 10.25 na Woli Hankowskiej) i w wypominkach oktawalnych ( przez osiem dni od 01 do 08.11. różaniec i Msza Św. w intencji zmarłych).
  9. W poniedziałek wspomnienie NMP Różańcowej.
  10. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom: Szyda, Respondek, Zawada. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni na przyszłą niedzielę następne rodziny z ul. Długiej: Kucharczyk, Addario, Kolańczyk.
  13. Zachęcam do zabierania „Dobrych Nowin”.
  14. Dzieci zapraszam do zakrystii po „Ziarenka”.