XXXI Niedziela Zwykła – 31.X.2021r.

 1. Dzisiaj kończy się październik i Nabożeństwa Różańcowe. Zapraszam dzisiaj na Nabożeństwo o godz. 15.30.
 2. Jutro w poniedziałek wypada 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. o godz. 9.00 i 12.00 a na Woli o 10.30. Wypominki o godz. 8.30 a na Woli o 10.00. Oddajemy cześć świętym i zmarłym z naszych rodzin głównie naszą modlitwą. Pamiętamy, że wieczne życie otrzymuję ci, którzy spożywają Ciało Jezusa. Pamiętajmy w tym dniu o udziale w Mszy św. w naszym kościele lub w innym, albo na cmentarzu podczas nawiedzania grobów naszych bliskich zmarłych. Od poniedziałku 1 do 8 listopada w można uzyskać odpust i ofiarować go za zmarłych przez nawiedzenie cmentarza i spełnienie zwykłych warunków. Na każdej Mszy św. poświęcenie zniczy i lampek na groby.
 3. We wtorek 2 listopada Dzień Zaduszny. O godz. 17.30 modlimy się za naszych zmarłych podczas procesji. Msza Św. o godz. 18.00. Na Woli o godz. 16.00 modlitwy za zmarłych i procesja. Msza Św. o godz. 16.30. Można uzyskać odpust i ofiarować go za zmarłych przez nawiedzenie własnego kościoła i odmówienie Modlitwy Pańskiej, Wyznania wiary i pozostałych warunków.
 4. I czwartek miesiąca. Nabożeństwo o powołania o godz. 19.30.
 5. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.00, Różaniec za zmarłych o godz. 18.00 i Msza Św. z Nabożeństwem o godz. 18.30. Na Woli spowiedź o godz. 15.00., Różaniec o godz. 15.30 i Msza Św. o godz. 16.00.
 6. I sobota miesiąca. Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.30.
 7. Są wystawione kartki do wpisywania zmarłych za których będziemy się modlić w wypominkach oktawalnych ( różańcem i w czasie Mszy Św. Oktawalnych) i rocznych ( dziesiątek różańca przed Mszą Św. w niedziele o godz. 8.40 w każdą niedzielę – na Woli o godz. 10.25)
 8. Można wpisywać intencje mszalne do kalendarza intencji mszalnych na 2022r. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych za zmarłych, z ok. urodzin, imienin, rocznic ślubu itp.
 9. W czwartek wspomnienie Św. Karola Boromeusza.
 10. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinom z ul. Długiej …. Na przyszły tydzień bardzo proszę o przygotowanie kościoła na niedzielę następne rodziny z ul. Długiej.
 11. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
 12. Polecam tygodnik „Niedziela”.
 13. Dzieci zapraszam po odbiór „Ziarenek”.
 14. Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
 15. Zachęcam do zabierania darmowych „Dobrych Nowin”.

Proboszcz