XXXII Niedziela Zwykła – 7.XI.2021r.

1. Jutro kończy się Otawa Wszystkich Świętych. A za tydzień w niedzielę pierwsze wypominki roczne.
  2. W czwartek 11 listopada przypada Narodowe Święto Niepodległości. Msze Święte o godz. 9.00 i 12.00 a na Woli o godz. 10.30. Nie zapomnij wywiesić polskiej flagi!!!
  3. Za tydzień w niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku troską obejmujemy uczniów Chrystusa w Libanie.
  4. Są wystawione kartki do wpisywania zmarłych za których będziemy się modlić w wypominkach rocznych ( dziesiątek różańca przed Mszą Św. w niedziele o godz. 8.40 w każdą niedzielę – na Woli o godz. 10.25)
  5. Można wpisywać intencje mszalne do kalendarza intencji mszalnych na 2022r. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych za zmarłych, z ok. urodzin, imienin, rocznic ślubu itp.
  6. We wtorek przypada Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w środę wspomnienie Leona Wielkiego, w czwartek św. Marcina z Tours, w piątek św. Jozafata i w sobotę Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna Pierwszych Męczenników Polski.
  7. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinom z ul. Długiej …. Na przyszły tydzień bardzo proszę o przygotowanie kościoła na niedzielę następne rodziny z ul. Długiej.
  8. Spotkania chóru w piątek o godz. 19.00 nie będzie.
  10. Dzieci zapraszam po odbiór „Ziarenek”.
  11. Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00.