XXXIII Niedziela Zwykła – 14.XI.2021r.

1. Dzisiaj przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku troską obejmujemy uczniów Chrystusa w Libanie.
  2. We wtorek 16 listopada przypada wspomnienie NMP Miłosierdzia – Ostrobramskiej i odpust z tej okazji na Woli Hankowskiej. Msza Św. o godz. 17.00.
  3. Za tydzień ostatnia niedziela tego roku liturgicznego Niedziela Chrystusa Króla. Po Mszy Św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy – Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego. Po każdej Mszy Św. ofiara do puszek na Nuncjaturę Apostolską.
  4. Można wpisywać intencje mszalne do kalendarza intencji mszalnych na 2022r. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych za zmarłych, z ok. urodzin, imienin, rocznic ślubu itp.
  5. W środę wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, w czwartek bł. Karoliny Kózkówny i w sobotę Św. Rafała Kalinowskiego.
  6. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinie mającej uroczystość ślubną. Na przyszły tydzień bardzo proszę o przygotowanie kościoła na niedzielę następne rodziny z ul. Długiej.
  9. Dzieci zapraszam po odbiór „Ziarenek”.
  10. Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00.