WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – UROCZYSTOŚĆ

  1. w poniedziałek 1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. o godz. 9.00 i 12.00 a na Woli o 10.30. Wypominki o godz. 8.30 a na Woli o 10.00. Oddajemy cześć świętym i zmarłym z naszych rodzin głównie naszą modlitwą. Pamiętamy, że wieczne życie otrzymuję ci, którzy spożywają Ciało Jezusa. Pamiętajmy w tym dniu o udziale w Mszy św. w naszym kościele lub w innym, albo na cmentarzu podczas nawiedzania grobów naszych bliskich zmarłych. Od poniedziałku 1 do 8 listopada w można uzyskać odpust i ofiarować go za zmarłych przez nawiedzenie cmentarza i spełnienie zwykłych warunków. Na każdej Mszy św. poświęcenie zniczy i lampek na groby.
  2. We wtorek 2 listopada Dzień Zaduszny. O godz. 17.30 modlimy się za naszych zmarłych podczas procesji. Msza Św. o godz. 18.00. Na Woli o godz. 16.00 modlitwy za zmarłych i procesja. Msza Św. o godz. 16.30. Można uzyskać odpust i ofiarować go za zmarłych przez nawiedzenie własnego kościoła i odmówienie Modlitwy Pańskiej, Wyznania wiary i pozostałych warunków.