XXX Niedziela Zwykła – 24.X.2021r.

1. Od dzisiaj rozpoczyna się Światowy Dzień Misyjny. Z tej okazji można złożyć ofiary do puszek na cele misyjne.
  2. Trwa miesiąc październik i Nabożeństwa Różańcowe. Zwykle o godz. 17.30 a w każdą niedzielę o godz. 15.30. Zapraszam wszystkich a szczególnie dzieci przed I Komunią Św., młodzież i dorosłych.
  3. Są wystawione kartki do wpisywania zmarłych za których będziemy się modlić w wypominkach oktawalnych ( różańcem i w czasie Mszy Św. Oktawalnych) i rocznych ( dziesiątek różańca przed Mszą Św. w niedziele o godz. 8.40 w każdą niedzielę – na Woli o godz. 10.25)
  4. Można wpisywać intencje mszalne do kalendarza intencji mszalnych na 2022r. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych za zmarłych, z ok. urodzin, imienin, rocznic ślubu itp.
  5. W czwartek Święto Św. Szymona i Judy Tadeusza i w piątek Święto poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej.
  6. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinom z ul. Długiej …. Na przyszły tydzień bardzo proszę o przygotowanie kościoła na niedzielę następne rodziny z ul. Długiej.
  9. Dzieci zapraszam po odbiór „Ziarenek”.
  10. Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00.