Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 4.IV.2021r.

1. Dzisiaj przeżywamy dzień Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. o godz. 600,9.00, 1200 i 1600 a na Woli o godz. 1030. Osiem pierwszych dni obchodzimy jako Uroczystości Pańskie.
  2. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. Jak w każdą niedzielę. Zbiórka do puszek na KUL. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  3. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po mszy św. o godz. 1600 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zbiórka do puszek na fundusz „Caritas”. Rozpoczyna się „Tydzień Miłosierdzia”
  4. Serdecznie dziękuję za wielkie zaangażowanie w przygotowaniu Świąt: Za liczny udział w liturgii Niedzieli Palmowej, za urządzenie Grobu Pańskiego – p. Magdzie Bałdys p. Magdzie Pacuda i wielu innym, za przygotowanie Ciemnicy, p. Organiście, paniom przygotowującym świątynię na poszczególne dni, p. Irenie, Halinie i wielu innym, paniom i panom którzy byli zawsze gotowi do pracy, ministrantom – p. Tomkowi za przygotowanie Służby Ołtarza, i wszystkim biorącym udział w Triduum.
  5. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary na: Caritas – koperty na budowę kuchni, paschaliki, ofiary na kwiaty, na ogrzewanie kościoła, dla bardziej potrzebujących z naszej parafii.
  6. Dziękuję za Waszą obecność na obchodach Triduum i w czasie adoracji. Bóg zapłać!
  7. Przypominam o obostrzeniach. W kościele może przebywać do 20 osób a na Woli do 6 osób, obowiązują nas odległości 1,5 metra i zakrywanie ust i nosa maseczką.
  8. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinom z ul. Długiej – pp. Muc, Hertman, Bernat, Pawlet. Na przyszły tydzień bardzo proszę o wysprzątanie kościoła rodziny z ul. Długiej – pp. Gonera, Osuchowscy, Kalota.
  9. Zapraszam dzieci do zakrystii po odbiór „Ziarenek”.
  11. Otrzymaliśmy wiele maseczek lekarskich. Jeśli ktoś potrzebuje masek, to bardzo proszę zabierać pojedyncze lub całe paczki.