II Niedziela Adwentu – 4.XII.2022r.

 1. Bóg zapłać za ofiary składane w ostatnią niedzielę do puszek na prezenty od św. Mikołaja. Zebraliśmy 584,7zł.
 2. W ciągu tygodnia przeżywamy Msze Św. roratnie. Na roraty zapraszam wszystkich a szczególnie dzieci przed i po I Komunii Św. Hasło w tym roku to: Z narodzeniem Jezusa było tak…
 3. Za tydzień w III niedzielę adwentu – niedzielę radości – rozpoczną się rekolekcje adwentowe które poprowadzi ks. Kan. Dr inż. Damian Kwiatkowski.
 4. Zaprasza nową Parafialną Radę Duszpasterską na spotkanie na godz. 17.00.
 5. Są już opłatki na stół wigilijny. Przedstawiciele parafii zaniosą poświęcone opłatki do Państwa domów albo można będzie zabrać je z kościoła. Można będzie złożyć ofiarę która będzie przeznaczona na urządzenie rabatek na placu kościelnym.
 6. Można nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom „Caritas”. Cena dużych 20zł. a małych 10zł.
 7. Do dzisiaj można składać ofiary w postaci produktów spożywczych i chemii gospodarczej, które będą przez „Caritas” przesłane do diecezji Żytomiersko – Kijowskiej na Ukrainie.
 8. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania z kl. I i starszych ponadpodstawowych w środę i w czwartek o godz. 19.00.
 9. W środę Święto Św. Ambrożego, w czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
 10. Od tej niedzieli mamy ogrzewany kościół. Jeśli ktoś ma życzenie uczestniczyć w kosztach ogrzewania, to bardzo proszę podawać ofiary w podpisanych kopertach na tacę lub przekazywać bezpośrednio.
 11. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul Długiej. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę następne rodziny z ul Długiej. Sugeruję okolice rodzin: Sączek, Mazur, Puchała.
 12. Polecam tygodnik „Niedziela” z dodatkiem. Cena 10zł.
 13. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
 14. Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
 15. Dzieci zapraszam po ziarenka do zakrystii.

Proboszcz