XXIX Niedziela Zwykła – 17.X.2021r.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone z okazji XXI Dnia Papieskiego. Młodzież zebrała 1039,51zł.
  2. W ubiegły poniedziałek 17 osób młodzieży przyjęło Sakrament Bierzmowania z rąk ks. Bpa Antoniego Długosza. Darem młodzieży dla parafii jest turybulum – 245zł. I łódka – 111zł. W sumie 356zł. Dziękujemy za Ich dar.
  3. Trwa miesiąc październik i Nabożeństwa Różańcowe. Zwykle o godz. 17.30 a w każdą niedzielę o godz. 15.30. Zapraszam wszystkich a szczególnie dzieci przed I Komunią Św., młodzież i dorosłych.
  4. Są wystawione kartki do wpisywania zmarłych za których będziemy się modlić w wypominkach oktawalnych ( różańcem i w czasie Mszy Św. Oktawalnych) i rocznych ( dziesiątek różańca przed Mszą Św. w niedziele o godz. 8.40 w każdą niedzielę – na Woli o godz. 10.25)
  5. Można wpisywać intencje mszalne do kalendarza intencji mszalnych na 2020r. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych za zmarłych, z ok. urodzin, imienin, rocznic ślubu itp.
  6. W najbliższy czwartek zapraszam na godz. 19.00 wszystkich, którzy czy to na skutek epidemii czy z innych powodów nie przystąpili do Sakramentu Bierzmowania. Będzie okazja uzupełnić ten Sakrament w osobno przygotowującej sią grupie.
  7. W poniedziałek Święto Św. Łukasza Ewangelisty, w środę wspomnienie św. Jana Kantego i w piątek Św. Jana Pawła II.
  8. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinom z ul. Długiej Maciaszek, Mazur, Szymusińscy. Na przyszły tydzień bardzo proszę o przygotowanie kościoła na niedzielę następne rodziny z ul. Długiej pp. Sikora, Kulczyńscy, Michalak.
  11. Dzieci zapraszam po odbiór „Ziarenek”.
  12. Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00.