XXVIII Niedziela Zwykła – 10.X.2021r.

 1. Dzisiaj przypada XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Młodzież będzie zbierała datki na pomoc zdolnej i niezamożnej młodzieży z małych miejscowości. Bóg zapłać za ofiary.
 2. Na dzisiejszym Nabożeństwie Różańcowym i na Mszy Św. o godz. 16.00 gościmy Domowy Kościół, który pomoże nam pełniej się pomodlić.
 3. Dzisiaj o godz. 17.00 spowiedź młodzieży która jutro przyjmie Sakrament Bierzmowania.
 4. Jutro o godz. 18.00 w czasie Mszy Św. ks. Bp Antoni Długosz udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszej Parafii. Z tej okazji zapraszam na Nabożeństwo Różańcowe na godz. 17.15.
 5. Trwa miesiąc październik i Nabożeństwa Różańcowe. Zwykle o godz. 17.30 a w każdą niedzielę o godz. 15.30. Zapraszam wszystkich a szczególnie dzieci przed I Komunią Św., młodzież i dorosłych.
 6. Są już wystawione kartki do wpisywania zmarłych za których będziemy się modlić w wypominkach oktawalnych ( różańcem i w czasie Mszy Św. Oktawalnych) i rocznych ( dziesiątek różańca przed Mszą Św. w niedziele o godz. 8.40 w każdą niedzielę – na Woli o godz. 10.25)
 7. W środę 13 października w rocznicę objawień fatimskich zapraszam do wyjazdu do kina Wolność na film „Fatima” o którym można przeczytać w „Dobrych Nowinach”. Wyjazd byłby o godz. 19.00. Cena za przejazd i z film 25 zł. Zapraszam chętnych o zapisywanie się na listę w zakrystii. Opłata może odbyć się w autobusie w czasie wyjazdu.
 8. W środę wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, w piątek św. Teresy od Jezusa, w sobotę Św. Jadwigi Śląskiej.
 9. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinom z ul. Długiej Organa, Organa i Włosowicz. Na przyszły tydzień bardzo proszę o przygotowanie kościoła na niedzielę następne rodziny z ul. Długiej pp. Maciaszek, Mazur, Szymusińscy.
 10. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
 11. Polecam tygodnik „Niedziela”.
 12. Dzieci zapraszam po odbiór „Ziarenek”.
 13. Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00.

Proboszcz