XXVIII Niedziela Zwykła – 13.X.2024r.

1. W ubiegły poniedziałek siedem osób młodzieży z naszej parafii przyjęło Sakrament Bierzmowania w parafii NMP Różańcowej w Kościelcu. Złożyli ofiarę na kościół w wysokości 350zł.
  2. Dzisiaj przypada XXIV Dzień Papieski i zbiórka do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Zbiórkę przeprowadza młodzież z klas VIII.
  3. Dzisiaj na wszystkich Mszach Św. Odbywa się liczenie wiernych obecnych na Mszy Św. I przystępujących do Komunii Św.
  4. Zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe. Zapraszam na modlitwę dzieci – w szczególności przed I Komunią Św., młodzież i dorosłych. W ciągu tygodnia o godz. 17.30, we wtorki po Mszy Św. O godz. 8.00, a w niedziele o godz. 16.45. Na Woli w niedziele o godz. 10.00 i w ciągu tygodnia pół godziny przed Mszą Świętą.
  5. Za tydzień Światowy Dzień Misyjny. Zbiórka do puszek po każdej Mszy Św.
  6. Dziękuję za ofiary składane okazji przyjęcia zaproszenia na Uroczystości Święta Dziękczynienia i Festynu Parafialnego.
  7. Zostały już wystawione karki do wypisywania imion i nazwisk zmarłych za których będziemy się modlić w wypominkach rocznych ( w każdą niedzielę o godz. 8.45 i o 10.25 na Woli Hankowskiej) i w wypominkach oktawalnych ( przez osiem dni od 01 do 08.11. różaniec i Msza Św. w intencji zmarłych).
  8. We wtorek wspomnienie Św. Teresy od Jezusa, w środę Św. Jadwigi Śląskiej, w czwartek Św. Ignacego Antiocheńskiego i w piątek święto Św. Łukasza Ewangelisty.
  9. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom: Błachuta, Broniszewskim i Musiałek. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni na przyszłą niedzielę następne rodziny z ul. Długiej: Ociepa, Góreccy i Hertman.
  12. Dzieci zapraszam do zakrystii po „Ziarenka”.