I Niedziela Wielkiego Postu – 6.III.2022r.

1. Dziękuję za Wasze ofiary, które składaliście w ubiegłą niedzielę i w Środę Popielcową na Ukrainę. Zebraliśmy w niedzielę 1746,09zł. I w środę 1433,55zł. Czyli w sumie 3179,64zł. Cały czas trwa zbiórka śpiworów, koców, kosmetyków itp. Proszę nie przynosić ubrań! Można te rzeczy przynosić do kościoła i składać do koszy.
  2. Za tydzień niedziela pomocy Kościołowi w świecie. Zbiórka do puszek po każdej Mszy Św. na pomoc polskim misjonarzom i misjonarkom.
  3. W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszam na rozważania Drogi Krzyżowej o godz. 17.30 a na Woli o godz. 16.00. Zapraszam szczególnie dzieci i młodzież.
  4. W niedziele Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.40. Na Woli przed Mszą św. o godz. 10.00.
  5. Za udział w nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  6. Można nabywać paschaliki na stół wielkanocny. Cena 10zł.
  7. Na ostatnich ławkach są wyłożone koperty „Caritas”. W tych kopertach można składać jałmużnę wielkopostną na utrzymanie m.in. Domu Samotnej Matki i Dziecka. Można je przynosić do zakrystii bądź przesyłać do „Caritas”. Za ofiary „Caritas” będzie przesyłało podziękowania.
  8. Mamy ogrzewany kościół. Jeśli ktoś chce uczestniczyć w kosztach ogrzewania to bardzo proszę wrzucać ofiary w podpisanych kopertach na tacę.
  9. Dziękuję za wysprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Tęczowej i środkowej części Br. Alberta. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę następne rodziny z końca ul. Dębowej, Berberysowej, Głogowej i Jodłowej. W okresie Wielkiego Postu nie stroimy kościoła kwiatami.
  11. Dzieci zapraszam po odbiór „Ziarenek”.
  13. Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00.