IV Niedziela Zwykła – 30.I.2022r.

1. Dzisiaj miały odbyć się jasełka w wykonaniu dzieci z naszej szkoły. Jednak ze względu na kondycje zdrowotną zostały przesunięte na przyszłość, będę ogłaszał.
  2. Bóg zapłać za bardzo miłe przyjęcie w czasie kolędy. Dziękuję za przygotowane całe rodziny, za cierpliwość, za ofiary. Jeśli w którejś rodzinie nie było kolędy, bardzo proszę o skontaktowanie się po Mszy św. lub telefonicznie albo mailowo, aby ustalić termin wizyty.
  3. W środę 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze Św. o godz. 18.00 i na Woli Hankowskiej o godz. 17.00. Zbiórka do puszek na potrzeby zakonów klauzurowych.
  4. Po Mszy Św. ok. godz. 19.00 planujemy sprzątanie instalacji bożonarodzeniowych – szopki, choinek. Bardzo proszę o przyjście chętnych aby uprzątnąć wszystkie te rzeczy. Potrzeba bardzo wielu rąk do pracy aby wszystko uporządkować i przygotować na przyszły rok.
  5. I czwartek miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo o godz. 18.00.
  6. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.00 i Msza Św. z Nabożeństwem o godz. 18.00. Na Woli spowiedź o godz. 15.30 i Msza Św. o godz. 16.00.
  7. I Sobota Miesiąca. Masza Św. z Nabożeństwem Fatimskim o godz. 18.00.
  8. W poniedziałek wspominamy Św. Jana Bosko, w czwartek Św. Błażeja – błogosławieństwo świecami i w sobotę Św. Agaty.
  9. Mamy ogrzewany kościół. Jeśli ktoś chce uczestniczyć w kosztach ogrzewania to bardzo proszę wrzucać ofiary w podpisanych kopertach na tacę.
  10. Dziękuję za ofiarę na sprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Leśnej. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę następne rodziny z ul. Modrzewiowej i Poziomkowej.
  12. Dzieci zapraszam po odbiór „Ziarenek”.
  14. Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
  15. Są do zabrania „Dobre Nowiny”.