II Niedziela Zwykła – 16.I.2022r.

  1. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 12.00 będziemy mogli uczestniczyć w koncercie – przedstawieniu ”Zespołu Dobrych Uczynków”. Będą w nim brali m.in. pracownicy Starostwa Powiatowego. Zapraszam.
  2. Za tydzień po Mszy Św. o godz. 12.00 odbędą się w naszym kościele jasełka w wykonaniu dzieci z naszej szkoły.
  3. Trwa wizyta kolędowa. Z programem można zapoznać się z ogłoszenia na tablicach ogłoszeń, bądź ze strony internetowej. Przypominam, że jest to wizyta oficjalna, w czasie której możemy lepiej się zapoznać a także porozmawiać o sprawach parafialnych i rodzinnych a nade wszystko uzyskać błogosławieństwo na najbliższy rok przy wspólnej modlitwie. Przygotowujemy stół nakryty obrusem. Krzyż, świece i wodę święconą z kropidłem. Dzieci i młodzież niech przygotują zeszyty do Religii, ziarenka i kontrolki młodzieży przed bierzmowaniem. W tym roku ograniczenia epidemiczne będą polegały na tym, że na osiedlu nowym i starym nawiedzał będę rodziny, które zaproszą mnie osobiście. Gdzie nie będę zaproszony, nie będę wchodził. Bardzo proszę o powiadomienia telefoniczne bądź mailowe.
  4. W poniedziałek wspominamy Św. Antoniego Opata, w środę Św. Józefa Sebastiana Pelczara i w piątek Św. Agnieszki.
  5. Mamy ogrzewany kościół. Jeśli ktoś chce uczestniczyć w kosztach ogrzewania to bardzo proszę wrzucać ofiary w podpisanych kopertach na tacę.
  6. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinom z ul. Świerkowa i Tęczowa – początek. Na przyszły tydzień bardzo proszę o przygotowanie kościoła na niedzielę następne rodziny z ul. Sosnowej.
  7. Polecam tygodnik „Niedziela”.
  8. Dzieci zapraszam po odbiór „Ziarenek”.
  9. Jest nowy kalendarz parafialny na 2022r. Zachęcam do zabierania, gdyż zawarte są w nim istotne informacje z życia naszej parafii.

Proboszcz

Plan wizyty kolędowej

w Wierzchowisku – 2022 r.

 

Poniedziałek – 17.I.22r.

godz. 11.00  W.H. Dworska 100 ( Milner) – 23 ( Najman)

godz. 18.00  W – sko – Leśna, Modrzewiowa, Akacjowa

 

 

Wtorek – 18.I.22r.

Godz. 11.00 W.H. Dworska 28 (Zielińscy), Leśna – W.K. Ak. 56 ( Ochocka)

Godz. 18.00 Ul. Br. Alberta 67/69 (Hercog) – 73 (Sieczko), Kasztanowa, Krótka,

Kolorowa, Ogrodowa, Leszczynowa, Poziomkowa

 

Środa – 19.I.

11.00 W.K. Ak. 150 ( Jędreccy) – W.K. Mykanowska 6 ( Ściebura)

18.00 Ul. Olchowa, Jagodowa, Parkowa, Brzozowa

 

Czwartek – 20.I.22r.

godz. 11.00 W.K. Mykanowska 3 ( Woldańscy) – Polna, Mała 37 (Kucharscy)

18.00 Ul. Wiśniowa, Brzoskwiniowa, Lazurowa, Działkowa 6 (Przybylscy) – 30 (Wąsik)

 

Piątek – 21.I.22r.

godz. 11.00  Ul. Długa 1 ( Bednarek) – 33 (Ociepa)

godz. 18.00 Ul. Księżycowa, Prosta

 

Sobota – 22.I.22r.

godz. 9.00  Ul. Słoneczna 1 (Opala) – 31 (Teper), Spadowa, Działkowa 34 a-d

Godz. 15.00 Ul. Nowa, Działkowa 19 – do końca

 

Jeśli podane terminy są kolizyjne, bądź pominąłem jakąkolwiek rodzinę, bardzo proszę o indywidualne umówienie wizyty duszpasterskiej na konkretny termin z ks. Proboszczem lub z ministrantami. Można umawiać się telefonicznie. nr tel. 0-34-3287197Proszę nagrać się na sekretarkę, podając numer telefonu. Oddzwonię. Ks. Proboszcz.

www.parafia.wierzchowsko.pl kancelaria@parafia.wierzchowisko.pl