Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 9.IV.2023r.

  1. Dzisiaj przeżywamy dzień Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. o godz. 600,9.00, 1200 i 1600 a na Woli o godz. 1030. Osiem pierwszych dni obchodzimy jako Uroczystości Pańskie.
  2. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. Jak w każdą niedzielę. Zbiórka do puszek na KUL. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  3. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po mszy św. o godz. 1600 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zbiórka do puszek dla „Caritas” na sfinansowanie pobytu ukraińskich dzieci w „Świętej Puszczy” w Olsztynie.
  4. Serdecznie dziękuję za wielkie zaangażowanie w przygotowaniu Świąt: Za liczny udział w liturgii Niedzieli Palmowej, za urządzenie Grobu Pańskiego – p. Magdzie Bałdys i wielu innym osobom za przygotowanie Ciemnicy, p. Organiście, paniom przygotowującym świątynię na poszczególne dni, p. Irenie, Halinie i wielu innym, paniom i panom którzy byli zawsze gotowi do pracy, ministrantom – p. Tomkowi za przygotowanie Służby Ołtarza, Wojownikom Maryi, za przygotowanie procesji i wszystkim biorącym udział w Triduum.
  5. Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas ósmych zapraszam w czwartek na godz. 19.00.
  6. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul Długiej p. Piech, Osuchowscy. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę następne rodziny z ul Długiej. Sugeruję okolice rodzin: Aftyka, Skrodzcy, Szymanek.
  7. Polecam tygodnik „Niedziela” z dodatkiem. Cena 10zł.
  8. Dzieci zapraszam po ziarenka do zakrystii.
  9. Spotkanie chóru w środę o godz. 19.00.
  10. Zachęcam do zabierania nowego „Dobrych Nowin”.

Proboszcz