Uwaga na utrudnienia w dostępie do świątyni!!!

Od środy 09 marca rozpoczęły się prace wokół świątyni w Wierzchowisku mające na celu przygotowanie i utwardzenie terenu pod wybrukowanie. W związku z tym otoczenie kościoła jest poważnie uszkodzone co utrudnia wygodne dostanie się do świątyni. Bardzo proszę parkować samochody na placu festynowym i przejście pieszo do kościoła. Przed kościołem też można zatrzymać samochód, ale miejsc jest mało i możliwe jest błoto. Bardzo proszę aby założyć wyjątkowo mniej wyjściowe obuwie i koniecznie na płaskim obcasie, gdyż w wyższym obcasie przejście utrudnień może być trudne albo niemożliwe!!! Dla kobiet, które koniecznie muszą wyeksponować swoje eleganckie buciki jest jeszcze taka propozycja: Życzę miłej niedzieli owocnej modlitwy wspólnotowej mimo utrudnień. Ks. Marek – proboszcz.