XIX Niedziela Zwykła – 11.VIII.2024r.

1. W czwartek 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Mszw Św. O godz. 9.00 i 12.00 a na Woli o godz. 10.30. Na wszystkich Mszach Św. Poświęcenie kwiatów i ziół.
  2. We wtorek będziemy gościli pielgrzymów na Jasną Górę z Płocka a w środę z Chojnic. Bardzo proszę o ciepłe przyjęcie gości.
  3. 23 sierpnia w piątek odbędzie się nasza parafialna pielgrzymka na Jasną Górę. Wyjście spod kościoła w Wierzchowisku o godz. 15.30. Idziemy chodnikami, więc nie ma obaw o bezpieczeństwo. Zachęcam do zarezerwowania czasu i sił na ten święty czas.
  4. Przygotowujemy się na wydarzenia 1 września – Święto Dziękczynienia i Festyn Parafialny. Bardzo proszę o zarezerwowanie czasu na Mszę Św. Dziękczynną o godz. 12.00. Bardzo proszę o przygotowanie fantów na loterię, o przygotowanie ciast i innych potraw, o pomoc w organizacji tych wydarzeń.
  5. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom: pp. Świącik, Żurek i Skirucha. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni następne rodziny z ul. Długiej: pp. Organa, Organa i Włosowicz.
  8. Zostały dodane panele fotowoltaiczne na wiacie na placu festynowycm. Cena 7350zł. Fundusze z ofiar, które składacie na tacę. Bóg zapłać.