XVII Niedziela Zwykła – 25.VII.2021r.

1. Dzisiaj zakończenie tygodnia Św. Krzysztofa i poświęcenie pojazdów mechanicznych po każdej Mszy Św.
  2. Dzisiaj po każdej Mszy Św. zbiórka do puszek na poszkodowanych powodziach i nawałnicach w Europie. Zbiórkę organizuje „Caritas”. Bóg zapłać za ofiary.
  3. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 12.00 godzina Adoracji Najświętszego Sakramentu.
  4. Za tydzień 1 sierpnia w niedzielę rozpoczyna się miesiąc sierpień, miesiąc dobrowolnego daru abstynencji.
  5. W poniedziałek wspomnienie Św. Joachima i Anny, w czwartek Św. Marty i w sobotę Św. Ignacego z Loyoli.
  6. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinie mającą uroczystość ślubną. Na przyszły tydzień bardzo proszę o przygotowanie kościoła na niedzielę następne rodziny z ul. Długiej pp. Pochwat, Kustal i Bałdys.