XIII Niedziela Zwykła – 26.VI.2022r.

1. Od dzisiejszej niedzieli w okresie wakacyjnym nie będzie Mszy Św. o godz. 16.00.
  2. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe po Mszy Św. o godz. 12.00 a na Woli o godz. 10.00, a wciągu tygodnia codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Na Woli Hankowskiej przed Mszą Św. Zapraszam szczególnie dzieci i młodzież z rodzicami.
  3. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.00 i Msza Św. z nabożeństwem o godz. 18.00. Na Woli spowiedź o godz. 15.30 i Msza Św. o godz. 16.00
  4. I sobota miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo Fatimskie z procesją ze świecami wokół kościoła o godz. 18.00.
  5. We wtorek wspomnienie Św. Ireneusza, w środę Uroczystość Św. Piotra i Pawła.
  6. Dziękuję za wpłaty na konto parafialne bądź wrzucanie na tacę o kopertach na spłatę przeprowadzonych prac wokół kościoła. Musimy wypłacić za prace. Dziękuję za dotychczasowe wpłaty i proszę o dalszą wrażliwość na potrzeby wspólnoty.
  7. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Działkowej – przy ul. Prostej i ul. Spadowa. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę rodziny z ul. Nowej.