XII Niedziela Zwykła – 19.VI.2022r.

 1. Bóg zapłać za Wasze ofiary do puszek na Archidiecezjalne uczelnie katolickie. Zebraliśmy 251,2zł.
 2. Bóg zapłać za przygotowanie i udział w Uroczystości Bożego Ciała. Dziękuję za przygotowanie pięknych ołtarzy i przygotowanie procesji.
 3. Na Woli Hankowskiej zebrana ofiara na tacę w ubiegły czwartek to 545,6zł. Przeznaczona na potrzeby tego kościoła.
 4. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Msza Św. O godz. 18.00 a na Woli o godz. 16.00. Po Mszy Św. Błogosławieństwo dzieci i procesja do czterech ołtarzy wokół kościoła. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy rodzin, które przygotowały ołtarze w Boże Ciało. Poświęcenie wianków z ziół i kwiatów.
 5. Msza Św. na zakończenie szkoły w piątek o godz. 8.00. Zapraszam wszystkie dzieci i młodzież oraz nauczycieli, wychowawców i rodziców.
 6. Od przyszłej niedzieli w okresie wakacyjnym nie będzie Mszy Św. o godz. 16.00.
 7. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe po Mszy Św. o godz. 16.00 a na Woli o godz. 10.00, a wciągu tygodnia codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Na Woli Hankowskiej przed Mszą Św. Zapraszam szczególnie dzieci i młodzież z rodzicami. W przyszłą niedzielę nabożeństwo po Mszy Św. o godz. 12.00.
 8. We wtorek wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, w czwartek Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 9. Dziękuję za wpłaty na konto parafialne bądź wrzucanie na tacę o kopertach na spłatę przeprowadzonych prac wokół kościoła. Musimy wypłacić za prace. Dziękuję za dotychczasowe wpłaty i proszę o dalszą wrażliwość na potrzeby wspólnoty.
 10. Na Woli Hankowskiej odbyła się renowacja krzyża misyjnego. Za całość prac (renowacja, naprawa płotu, poprawienie szczelności dachu i pomalowanie ławek na zewnątrz ) zapłaciliśmy 1800zł.
 11. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Słonecznej – przy ul Prostej i  Prostej. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę rodziny z ul. Działkowej – przy ul. Prostej i ul. Spadowa.
 12. Polecam tygodnik „Niedziela”.
 13. Dzieci zapraszam po odbiór „Ziarenek”.
 14. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.

 

Proboszcz