II Niedziela Wielkiego Postu – 25.II.2024r.

1. Dzisiaj Niedziela pomocy Kościołowi w świecie – zbiórka do puszek na pomoc polskim misjonarkom i misjonarzom.
  2. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.00, Droga Krzyżowa o godz. 17.30 i Msza Św. Z nabożeństwem o godz. 18.00. Na Woli spowiedź o godz. 15.15, Droga Krzyżowa o godz. 15.30 i Msza Św. O godz. 16.00.
  3. I sobota miesiąca. Msza Św. I Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00.
  4. W niedziele Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.45. Na Woli przed Mszą św. o godz. 10.00.
  5. Zachęcam do kupowania paschalików. Cena 10zł.
  6. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Osiedlowej od strony ul. Żonkilowej. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodziny z ul. Długiej. Od strony DK1 sugeruję rodz. pp. Kuroń, Kuroń i Szczerbiak.
  7. Mamy ogrzewany kościół. Jeśli ktoś chce uczestniczyć w kosztach ogrzewania to proszę o ofiary na tacę w podpisanych kopertach.
  10. Dzieci zapraszam do zakrystii po ziarenka.
  11. Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
  12. Są do zabrania „Dobre Nowiny”.
  13. W sobotę 2 marca 2024 r. na Jasnej Górze odbędzie się spotkanie formacyjne dla członków Parafialnych Rad Duszpasterskich z parafii Archidiecezji Częstochowskiej. Serdecznie zapraszamy do udziału przedstawicieli Parafialnych Rad Duszpasterskich z Archidiecezji Częstochowskiej. Ramowy program spotkania jest następujący:
  14. 30 Msza Święta pod przewodnictwem Arcybiskupa Wacława DEPO – Metropolity Częstochowskiego w kaplicy Cudownego Obrazu, przejście do Sali Papieskiej przerwa na kawę / herbatę 11.00 część modlitewno – formacyjna w Sali Papieskiej na Jasnej Górze (naprzeciw wejścia do redakcji Radia Jasna Góra) ok. 14.00 zakończenie spotkania