VI Niedziela Zwykła 14.II.2021r.

1. Dzisiaj po wszystkich Mszach Św. zbiórka do puszek na dobroczynny ruch „Betel”.
  2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
  3. Środa Popielcowa. Rozpoczynamy Wielki Post od uczestnictwa we Mszy św. o godz. 11.00 i 18.00, a na Woli o 16.00. Na wszystkich Mszach św. posypanie głów popiołem. Przypominam, że w środę popielcową obowiązuje nas post ścisły.
  4. Od Środy Popielcowej do I niedzieli Wielkiego Postu kwartalne dni modlitw o ducha pokuty.
  5. W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszam na rozważania Drogi Krzyżowej o godz. 17.30 a na Woli o godz. 16.00. Zapraszam szczególnie dzieci i młodzież.
  6. W niedziele Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.40. Na Woli przed Mszą św. o godz. 10.00.
  7. Za udział w nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  8. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas VIII i I ponadpodstawowych.
  9. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinom z ul. Spacerowej. Na przyszły tydzień bardzo proszę o wysprzątanie kościoła rodziny z ul. Słonecznej 30 do końca.
  10. Mamy ogrzewany kościół. Jeśli ktoś chciałby uczestniczyć w kosztach ogrzewania, to bardzo proszę wrzucać ofiary na tacę w podpisanych kopertach.
  12. Zapraszam dzieci do zabierania „ Ziarenek”.