V Niedziela Zwykła 7.II.2021r.

1. Bóg zapłać za ofiary do puszek na potrzeby zakonów klauzurowych z wtorku. Zebrano 88,05zł.
  2. Bóg zapłać za udział w demontażu dekoracji świątecznych.
  3. W czwartek 11 lutego XIX Dzień Chorego. W tym roku ks. Arcybiskup zaprasza do łączności przez TV Trwam o godz. 13.30 i w czasie Apelu Jasnogórskiego.
  4. Z okazji Dnia Chorego w przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach Św. zbiórka do puszek na dobroczynny ruch „Betel”.
  5. W środę wspomnienie św. Scholastykę
  6. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinom z ul. Spacerowej. Na przyszły tydzień bardzo proszę o wysprzątanie kościoła rodziny z ul. Słonecznej 30 do końca.
  7. Mamy ogrzewany kościół. Jeśli ktoś chciałby uczestniczyć w kosztach ogrzewania, to bardzo proszę wrzucać ofiary na tacę w podpisanych kopertach.
  9. Zapraszam dzieci do zabierania „ Ziarenek”.