IV Niedziela Zwykła 31.I.2021r.

 1. Bóg zapłać za ofiary do puszek na poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Chorwacji. Zebraliśmy 528,33zł.
 2. We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Na każdej Mszy Św. poświęcenie gromnic. Dzień Życia Konsekrowanego. Zbiórka do puszek na potrzeby zakonów klauzurowych.
 3. I czwartek miesiąca. Msza Św. i nabożeństwo o godz. 18.00
 4. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.00 i Msza Św. z nabożeństwem o godz. 18.00. Na Woli spowiedź o godz. 15.30 i Msza Św. o godz. 16.00. Chorych nawiedzam tylko na specjalne zaproszenie.
 5. I sobota miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00.
 6. W poniedziałek o godz. 19. Planujemy rozbiórkę dekoracji świątecznych. Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w tej akcji.
 7. W środę wspomnienie św. Błażeja i błogosławieństwo świecami, w piątek św. Agaty i w sobotę św. Pawła Miki i Towarzyszy.
 8. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinie mającej uroczystość ślubną. Na przyszły tydzień bardzo proszę o wysprzątanie kościoła rodziny z ul. Spacerowej.
 9. Mamy ogrzewany kościół. Jeśli ktoś chciałby uczestniczyć w kosztach ogrzewania, to bardzo proszę wrzucać ofiary na tacę w podpisanych kopertach.
 10. Polecam tygodnik „Niedziela”.
 11. Zapraszam dzieci do zabierania „ Ziarenek”.
 12. Zapraszam do zabierania „Dobrych Nowin”.
 13. Mamy nowy witraż na ścianie wejściowej do naszej świątyni z wizerunkiem NMP Częstochowskiej. Szczegóły podam, gdy zostaną zakończone prace przy witrażu.

Proboszcz