XVIII Niedziela Zwykła – 1.VIII.2021r.

1. Od dzisiaj rozpoczyna się miesiąc sierpień, miesiąc dobrowolnego daru abstynencji.
  2. I czwartek miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo o powołania kapłańskie o godz. 18.00.
  3. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.00 i Msza Św. z nabożeństwem o godz. 18.00. Na Woli spowiedź o godz. 15.30 i Msza Św. o godz. 16.00.
  4. I sobota miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo Fatimskie z procesją ze świecami wokół kościoła o godz. 18.00.
  5. W środę wspomnienie Św. Jana Marii Vianneya, w piątek Święto Przemienienia Pańskiego
  6. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinom z ul. Długiej Pochwat, Kustal i Bałdys. Na przyszły tydzień bardzo proszę o przygotowanie kościoła na niedzielę następne rodziny z ul. Długiej pp. Sączek, Sączek Mazur.