XXIV Niedziela Zwykła – 17.IX.2023r.

1. Zapraszam na spotkanie rodziców chcących, by Ich dzieci przystąpiły do I Komunii Św. na czwartek na godz. 19.00 do salki na zapleczu kościoła.
  2. Zapraszam młodzież z klas I ponadpodstawowych chcących przystąpić do Sakramentu Bierzmowania na spotkanie w piątek na godz. 19.00 w salce.
  3. W poniedziałek Święto Św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży, w środę wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon i Pawła Chong Hasan, w czwartek Święto Św. Mateusza Apostoła, w sobotę Św. o. Pio z Pietrelciny
  4. Do Waszych rodzin zostały rozesłane zaproszenia na z prośbą o wsparcie działań materialnych. Za zrozumienie serdecznie dziękuję. Dziękuję za już złożone ofiary.
  5. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z końca ul. Tęczowej i Br. Alberta – części środkowej. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodziny z ul. Dębowej, Berberysowej, Głogowej i Jodłowej.
  8. Dzieci zapraszam do zakrystii po ziarenka.