XXV Niedziela Zwykła – 24.IX.2023r.

1. Zapraszam młodzież z klas I ponadpodstawowych chcących przystąpić do Sakramentu Bierzmowania na spotkanie w czwartek na godz. 19.00 w salce.
  2. Od niedzieli – 1 października – rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe. W niedzielę po Mszy Św. o godz. 15.45.
  3. W środę wspomnienie Św. Ignacego, w czwartek św. Wacława, w piątek Święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w sobotę Św. Hieronima.
  4. Do Waszych rodzin zostały rozesłane zaproszenia na z prośbą o wsparcie działań materialnych. Za zrozumienie serdecznie dziękuję. Dziękuję za już złożone ofiary.
  5. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Dębowej, Berberysowej, Głogowej i Jodłowej. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodziny z ul. Brzoskwiniowej.
  7. Zachęcam do zabierania „Dobrych Nowin”
  9. Dzieci zapraszam do zakrystii po ziarenka.