XXIX Niedziela Zwykła – 20.X.2024r.

1. Bóg zapłać za ofiary składane z okazji XXIV Dnia Papieskiego. Młodzież z kl. VIII zebrała 850zł.
  2. Dzisiaj, z okazji niedzieli misyjnej, po wszystkich Mszach Św. Odbywa się zbiórka do puszek na misje.
  3. Zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe. Zapraszam na modlitwę dzieci – w szczególności przed I Komunią Św., młodzież i dorosłych. W ciągu tygodnia o godz. 17.30, we wtorki po Mszy Św. O godz. 8.00, a w niedziele o godz. 16.45. Na Woli w niedziele o godz. 10.00 i w ciągu tygodnia pół godziny przed Mszą Świętą.
  4. Dziękuję za ofiary składane okazji przyjęcia zaproszenia na Uroczystości Święta Dziękczynienia i Festynu Parafialnego.
  5. Są wystawione karki do wypisywania imion i nazwisk zmarłych za których będziemy się modlić w wypominkach rocznych ( w każdą niedzielę o godz. 8.45 i o 10.25 na Woli Hankowskiej) i w wypominkach oktawalnych ( przez osiem dni od 01 do 08.11. różaniec i Msza Św. w intencji zmarłych).
  6. Jest już kalendarz intencji mszalnych na przyszły rok. Pamiętajmy aby zamówić wcześniej Msze św. W intencji zmarłych, z okazji imienin, urodzin, rocznic ślubu itp.
  7. We wtorek wspomnienie Św. Jana Pawła II
  8. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom: Ociepa, Góreccy i Hertman. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni na przyszłą niedzielę następne rodziny z ul. Długiej: Piech, Jaksender i Graj.
  11. Dzieci zapraszam do zakrystii po „Ziarenka”.