ADWENT 2023

Od niedzieli 3 grudnia rozpoczynamy czas oczekiwania na przyjście Syna Bożego – ADWENT. Co nam pomoże we właściwym przeżyciu tego czasu?

1. Roraty od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem wtorku) – o godz. 18.00.Adwent. Roraty 2023
  2. Udział w rekolekcjach adwentowych w dniach od 17 do 19 grudnia (niedziela – wtorek) zakończonych spowiedzią we wtorek w godzinach 10.00 – 11.00 i 18.00 – 19.00 a na Woli o godz. 16.30 do 17.00. Rekolekcjonistą będzie ks. Dawid Piwowarski – Pallotyn.
  3. Można złożyć ofiarę w postaci środków higieny, pieluch itp. na dzieci mieszkające na terenach wojennych
  4. Możemy nabyć świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”
  5. Nie zapomnijmy zaopatrzyć się w opłatki wigilijne. Ofiary zebrane z opłatków przeznaczone będą na urządzanie otoczenia świątyni a na Woli na budowę ołtarza bocznego.
  6. Pamiętamy, aby zaopatrzyć się w nasz parafialny kalendarz z zaznaczonymi w nim ważnymi informacjami z życia liturgiczno – duszpasterskiego w naszej parafii i całego Kościoła. Kalendarz możemy zawiesić na ścianie, przyczepić magnesami do drzwi lodówki albo  położyć jako podkładka na biurku.
  7. CZUWAJ!