IX Święto Dziękczynienia

W najbliższą niedzielę 6 września 2020r. zapraszam na IX Święto Dziękczynienia i powiatową Mszę Świętą Dożynkową. Uroczystości rozpoczynamy o godz. 11.45 przy starej kapliczce i idziemy w procesji do kościoła.

Będziemy gościli przedstawicieli gmin z całego Powiatu częstochowskiego, artystów z Parafii i z Gminy. Sumistą i kaznodzieją będzie ks. kan. dziekan Roman Łodziński proboszcz Parafii p.w. Zesłania Ducha Świętego w Częstochowie. Zapraszam przedstawicieli wszystkich zawodów i stanów z naszej Parafii, m.in. Ministranci i lektorzy, dzieci, dzieci pierwszokomunijne, harcerze, młodzież, studenci, nauczyciele, nauczyciele akademiccy, prawnicy, informatycy,  lekarze i pracownicy medyczni, przedstawiciele biznesu, bankowcy, pocztowcy, stolarze, budowlańcy, handlowcy, branża odzieżowa, szewcy, rolnicy, ogrodnicy, pszczelarze, kierowcy zawodowi, Straż Pożarna, urzędnicy państwowi, samorządowi, muzycy, Wojownicy Maryi, Domowy Kościół i Akcja Katolicka, chór, Żywy Różaniec, Grupa Adoracyjna Najświętszego Sakramentu, Grupa Adoracyjna Krwi Chrystusa.